Virtualios varžybos Bukčiuose

2020 m. balandžio 18 d.

Kol vis dar tęsiasi karantinas kviečiame visus į virtualias orientavimosi sporto varžybas! Įveikite trasą Vilniaus Bukčių žemėlapyje, atsiųskite mums savo prabėgimų GPX duomenis ir laimėkite S-Sportas įsteigtą prizą!

Iki balandžio 27 dienos siųskite GPX duomenis elektroniniu paštu vilniausketvirtadieniai@gmail.com bei nurodykite savo vardą pavardę ir trasos įveikimo laiką.
Vienam trasą įveikusiam ir GPX atsiuntusiam dalyviui, kurį nustatysime burtų keliu, S-Sportas padovanos 1 kg elektrolitinio gėrimo „Gold Nutrition Gold Drink". Jei neturite laikrodžio, turinčio GPS vietos fiksavimo funkcijos, rekomenduojame apsilankyti S-Sportas parduotuvėje ar išsirinkti sau tinkamą internetu: https://s-sportas.lt/349-sirdies-ritmo-monitoriai

Bukčių žemėlapį su pasirinkta trasa galite atsispausdinti iš mūsų tinklapio: 1 trasa, 2 trasa; arba kreiptis dėl atspausdinto žemėlapio tel. 865225229, el. paštu vilniausketvirtadieniai@gmail.com ar Facebook žinute https://www.facebook.com/VilniausKetvirtadieniai.
Punktų vietose, starte ir finiše - S-Sportas juosta. Trasos miške stovės iki karantino pabaigos.

Atsiuntę GPX duomenis galės pasilyginti savo prabėgimus "on-line" žemėlapyje su kitais dalyviais trails.lt puslapyje:
http://trails.lt/events/bukciai-2020/

Sportuokite atsakingai, laikydamiesi karantino reikalavimų.