Informacija 2022 naktiniai

Labas vakaras,

Orientavimosi sporto klubas „Apuokas“ tęsia Vilniaus ketvirtadienius ir kviečia visus dalyvauti Naktiniuose Vilniaus ketvirtadieniuose. Linkime sėkmės ir gerų įspūdžių naktinio orientavimosi trasose.

Naktinių Vilniaus ketvirtadienių laikas

Startas nuo 17.30, finišas iki 19.30 (1 ir 2 ketvirtadienį 18.30–20.30). Naktinių ketvirtadienių tvarkaraštis bus skelbiamas www.vilniausketvirtadieniai.lt, dbsportas.lt ir www.facebook.com/VilniausKetvirtadieniai/

Dalyviai, grupės

Naktiniuose Vilniaus ketvirtadieniuose gali dalyvauti visi norintys, tačiau nepilnamečiai tik su tėvų ar trenerių sutikimu.

Starto mokestis

2004 m. ir jaunesniems (dalyvayjant asmeniškai), 1947 m. ir vyresniems – 2 eur,

1999–2003 m. ir 1948–1952 m. – 3 eur

visiems kitiems 5 eur.

Nemokamas startas dalyvavusiems visuose Vilniaus ketvirtadieniuose ir Apuoko sprintuose 2022 m. (45 startai)

SI kortelės nuoma – 1 eur. Lempos (900 lm) nuoma – 1 eur. Kompaso nuoma – 1 eur.

Apytiksliai trasų ilgiai: 1 trasa – 5-6 km, 2 trasa – 3-4 km, 3 trasa – 1,5-2 km.

Atsižymėjimas

Tam, kad Jūsų rezultatas trasoje būtų įskaitytas būtina SportIdent (SI) kortelė atsižymėjimui starte, kontroliniuose punktuose, finiše. Jei neturite SI kortelės, ją galite išsinuomoti. SI kortelės nuomos mokestis 1 eur. Naktiniuose Vilniaus ketvirtadieniuose veiks ir SI Air kortelės. Įveikę trasą grąžinkite išsinuomotą SI kortelę. Negrąžinę ar pametę išnuomotą SI kortelę turėsite sumokėti kortelės vertės baudą.

Tiesioginė transliacija iš trasos, prabėgimai. Ketvirtadienais nuo 17:15 (1 ir 2 ketvirtadienį 18.15), interneto puslapyje www.trails.lt veiks Vilniaus ketvirtadienių tiesioginė transliacija iš trasos. Transliacijoje bus matomi dalyvių įveikinėjančių trasą su siųstuvais prabėgimai esamu laiku. Dalyviai www.trails.lt po trasos galės įkelti savo prabėgimus „.gpx“ formatu iš laikrodžių.

Rezultatai

Už kiekviename ketvirtadienyje pasiektą rezultatą dalyvis gauna taškus, apskaičiuojamus pagal specialią Vilniaus ketvirtadienių formulę, kai greičiausiai ilgiausią trasą įveikęs dalyvis gauna 100 taškų, o visi kiti ketvirtadienio dalyviai atitinkamai mažiau. Dalyviai įveikę trasą gaus mažiausiai 20 taškų, o dalyvavę, tačiau neįveikę trasos gaus 10 taškų. Ketvirtadienio ir suminiai rezultatai bus skelbiami www.vilniausketvirtadieniai.lt ir dbsportas.lt. Suminiai rezultatai skaičiuojami šiose grupėse:

Grupė

Gim. metai

Grupė

M-18

2004-

V-18

M-21A

Bet kokie

V-21A

M-40

1973-1982

V-40

M-50

1963-1972

V-50

M-60

-1962

V-60

Apdovanojimas, dovanėlės. Suvenyrais už dalyvavimą Naktiniuose Vilniaus ketvirtadieniuose dalyviai apdovanojami rengėjų nustatyta tvarka. 

Pastabos

Orientavimosi sporto mėgėjai – Gamtos draugai, todėl miške derėtų elgtis tvarkingai, neniokoti jo ir nešiukšlinti, netriukšmauti, nekūrenti laužų. Naktiniai Vilniaus ketvirtadieniai nenaudos vienkartinio plastiko, todėl dalyviai turėtų patys pasirūpinti daugkartiniais maišeliais žemėlapiams. Naktiniuose Vilniaus ketvirtadieniuose nerūkoma. Dalyviai privalo laikytis kelių eismo ir lankymosi miške taisyklių.

Dalyviai už savo sveikatą ir saugumą Naktinių Vilniaus ketvirtadienių metu atsako patys, už nepilnamečių sveikatą atsako jų tėvai ir treneriai.

Asmens duomenų tvarkymas. Dalyvaudami Naktiniuose Vilniaus ketvirtadieniuose sutinkate, kad jūsų pavardė, vardas, komandos pavadinimas ir rezultatai būtų skelbiami www.vilniausketvirtadieniai.lt ir dbsportas.lt, sutinkate būti filmuojami ir fotografuojami, sutinkate kad, padaryta vaizdo medžiaga be atskiro sutikimo gali būti naudojama Vilniaus ketvirtadienių viešinimo tikslais.

Informacija

Pasiūlymai ir pastabos apie Naktinius Vilniaus ketvirtadienius priimami telefonu 865225229 ir elektroniniu paštu vilniausketvirtadieniai@gmail.com. Visa informacija skelbama www.vilniausketvirtadieniai.lt. Naktinių Vilniaus ketvirtadienių rengėjas orientavimosi sporto klubas „Apuokas“.

Kviečiame dalyvauti!